Poza Schematami

Dla pacjentów indywidualnych

Jeżeli chciałbyś przyjrzeć się wartościom, którymi kierujesz się w życiu i zastanowić się, czy wszystkie twoje działania są z nimi zgodne. Jeżeli zastanawiasz się nad wprowadzeniem w życiu jakiejś zmiany, ale jeszcze się wahasz i nie wiesz do końca, jak postąpić. Jeżeli zdecydowałeś się już na wprowadzenie zmian, nie wiesz jednak jak stworzyć dokładny plan działania. Albo potrzebujesz wsparcia w podjętych decyzjach i działaniach. W takich wypadkach rozmowa prowadzona w duchu Dialogu Motywującego może okazać się dla Ciebie pomocna.
Dzięki rozmowie z terapeutą motywującym
  • dowiesz się, że ambiwalencja przed podjęciem decyzji jest czymś naturalnym i nauczysz się lepiej znosić ten stan;
  • lepiej zrozumiesz ambiwalencję towarzyszącą wielu życiowym decyzjom i będziesz mógł/ła w bezpiecznej atmosferze przyjrzeć się argumentom za i przeciw wprowadzania zmiany;
  • określisz, jakie Twoje mocne strony będą mogły pomóc we wprowadzaniu zmiany
  • będziesz mógł/ła lepiej zrozumieć, jakimi wartościami kierujesz się w swoim życiu i dlaczego wprowadzanie zmiany jest ważne dla Ciebie.
Wszystkie osoby chętne do pacy indywidualnej z terapeutą motywującym zapraszamy do kontaktu z naszą Poradnią pod nr tel. 500 340 899 w godzinach pracy sekretariatu.

Więcej »